LICZNIK ODWIEDZIN

NASZA SIEDZIBA

       mapa


Szczegóły lokalizacji

 

HYMN JANA PAWŁA II

       

 

ZAPRASZAMY

UCZESTNICY PROJEKTU

PREZES STOWARZYSZENIA

Nasze logo AUDIENCJA

 Szanowni Państwo !

Witamy na stronie jedynego w Polsce i na świecie stowarzyszenia świeckiego, które od 2000 r. z posiadaną osobowością prawną (wpis do KRS: 0000011993)  działa na rzecz, m.in.  upamiętniania wspaniałego, historycznego pontyfikatu Papieża Polaka – Jana Pawła II.

 Początki Stowarzyszenia sięgają 1997 r. i jesteśmy bodaj jedynym takim stowarzyszeniem, które nie tylko powstało za czasów pontyfikatu Ojca Świętego ale nieprzerwanie ciągle działa realizując bogaty zakres celów i zadań statutowych.

W naszym, Stowarzyszeniu  jest miejsce dla wszystkich bez wyjątku dla których Jan Paweł II był i jest niekwestionowanym autorytetem z którym  każdego wiąże głęboka więź emocjonalna i podziw dla Jego wielkości oraz duma, że był naszym rodakiem – największym ambasadorem Polski na całej kuli ziemskiej.

Stowarzyszenie spłaca swoją działalnością niespłacalny dług wdzięczności za ten pontyfikat który

”… odmienił oblicze ziemi – tej ziemi” !       

 Aby  przystąpić do nas  wykonaj następujące kroki :

1. zapoznaj się ze Statutem Stowarzyszenia

2. napisz do nas z pytaniami i zgłoś pisemnie akces przystąpienia (Zarząd  Stowarzyszenia PL 22-170 Rejowiec F. ul. Chełmska 95)

3. wydrukuj deklaracje członkowską  i wyślij na nasz adres jak w pkt.1

4. dokonaj wpłaty na konto( wyłącznie przelewem) wpisowego:10 zł. koszt wpisowego, koszt  Statutu10 zł. i koszt  odznaki 5 zł. Składka członkowska to 5 zł. miesięcznie (za okres do końca danego  roku kalendarzowego). Przy wstępowaniu do Stowarzyszenia składkę opłacamy, minimum za okres półroczny. Pocztą proszę wysłać 2 zdj. legitymacyjne do leg. członkowskiej oraz leg. Kustosza Zbiorów.

Konto bankowe Stowarzyszenia:

Bank BNP Paribas
  - 09 2030 0045 1110 0000 0409 0530

Zapraszamy do naszego grona.
 

Zapraszamy do naszego grona. Pobierz deklarację.